Hakkımızda

2014 yılında kurulan firmamız Panormos Uluslararası Gözetim Hizmetleri Ltd. Sti. deneyimli ve eğitimli kadrosu ile 7 yıldan bu yana gözetim hizmetlerini yerine getirmektedir.

Şirketimiz Ekonomi Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetkili ve onaylı gözetim firmasıdır. Firmamız uluslararası Gafta akreditasyona sahiptir ve üyeliğimiz 2014 yılından bu yana devam etmektedir. Tüm bunlara ek olarak 31/12/2014 tarih ve 29222 sayılı resmi gazetesinde yayınlanan ürün güvenliği ve denetimine ilişkin 2015/24 no’lu tebliğine göre TURKAK – ISO/IEC 17020:2012 akreditasyonu ile A Sınıfı Gözetim Firması sertifikasına başvurusunu yapmış olup akreditasyon işlemleri devam etmekte ve en kısa zamanda tamamlanması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Kalite yönetim sistemini etkin kullanan şirketimiz ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir.

Yurt içi ve yurtdışında yoğun olarak hizmet veren firmamız offical ve protective olarak demir çelik ürünlerinden gıda ürünlerine, liman ve fabrika üretim sahaları dahil müşterilerin talep duyduğu her noktada deneyimli ve uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Firma olarak öncelikli hedefimiz müşteri odaklı çalışma prensibi ve müşterimizin ne talep ettiğini algılamak, yorumlamak ve bu doğrultuda çalışmalar yürütmektir.

Firma olarak personelimizin yeterliliği ve tecrübesi kalite politikamızın ana başlığıdır. Bu bağlamda personelimizin bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek en önemli başlığımızdır.

Firmamızın çalışma prensibi olarak zamanında bilgilendirme önem taşıdığından, bilgi ve veri paylaşımını en hızlı ve en doğru biçimde yapmak için son teknoloji yakından takip edilmekte ve gerekli revizyonlar yapılmaktadır.

 

Translate »